Pytania o Miramar Resort Taba Heights 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
42 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czy naprawdę jest tak nudno w tym hotelu? Mówią, że jest muzyka na żywo, dyskoteka. A co do alkoholu, czy WSZYSTKIE serwuje koktajle, whisky, koniaki, czy trzeba to wszystko kupić?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy do Hyatt pod koniec stycznia, w jednej z recenzji przeczytałam, że wino i piwo do obiadu i kolacji, jeden kieliszek w ręku, ale ilość powtórzeń nie jest ograniczona.Czy to prawda?I jaki jest przybliżony koszt koktajli w hotelu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
latanie na HB. ile kosztuje filiżanka herbaty na śniadanie? A ile kosztuje butelka wody?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Do hotelu HYATT REGENCY TABA HEIGHTS 5 lecimy systemem HB. Powiedz mi, czy na terenie hotelu jest sklep, w którym można kupić butelkę wody 1-1,5 litra? A ile kosztuje butelka wody? Czy to będzie bardzo drogie? W końcu poza hotelami nie ma gdzie iść na zakupy. A według HB - napoje do obiadu są płatne. I kolejne pytanie. Czy na miejscu można kupić koralowe kapcie i fajkę? Odpowiedz szybko kto wie, inaczej wylecimy za tydzień!
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Chciałem wyjaśnić - czy można wykupić wycieczkę do hotelu według systemu al??
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, gdzie w pobliżu tego hotelu i ogólnie w tej okolicy są dobre rafy?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę powiedzcie mi, którzy ostatnio byli w tym hotelu, co właściwie obejmuje ten system? Jakie drinki i gdzie można pić za darmo? a czy ktoś wziął pokój standardowy, daleko od morza? w przeciwnym razie myślimy o pójściu do niego lub do Marriotta. kiedy byłem w Hyatt w 2007 roku, był też system AL. teraz nie jest sprzedawany do Rosji. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
A jak to wnieść do hotelu?_ W Sharm wszystko kupione poza hotelem zostało skonfiskowane i noszone na podwórku.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
(napoje? leżaki\\materacy itp.? minibar (woda płatna czy nie?), szlafroki, kapcie) i ile średnio kosztuje jedzenie dla dwojga? Czy lepiej zjeść w hotelu czy na zewnątrz? koszt napojów (woda, piwo, wino...)?udu bardzo wdzięczny za odpowiedzi!!! Z góry dziękuję! B
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już