Pytania o Szarm el-SzejkBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Szarm el-Szejk
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Szarm el-Szejk
Początkowo planowali złapać „gorącą wycieczkę” lub odmowę. Ale monitoruję ten problem od ponad miesiąca (wtedy nie było hoteli) i zauważyłem, że „płonące” hotele to w większości hotele „średnie” o mniej lub bardziej niskiej ocenie i ponad połowa złe recenzje. Takie, że czytasz, a chęć tam znika. Ale ostatnio bardzo podobał mi się jeden hotel i teraz dręczą mnie wątpliwości, kiedy lepiej „złapać” za niego dobrą cenę? Przecież nikt nie wie, że bliżej odlotu będzie się obniżać czy podnosić? Codziennie monitoruję ceny - już tym zmęczona. Chcę się zrelaksować i już spokojnie nastawić na odpoczynek. A tutaj rozumiesz, że nawet nie wiesz gdzie i praktycznie kiedy lecisz? W tym sensie, że wycieczka nie została jeszcze kupiona. Chociaż oczywiście planujemy daty wakacji. W ten sposób ludzie kupują „gorące wycieczki”? To jak bycie w ciemności do samego końca, to takie trudne… ale jestem przyzwyczajony do planowania wszystkiego.
3 roku wstecz  •  25 subskrybenci 61 odpowiedź
Zakupiono wycieczkę do parku wodnego Albatros, ale hotel nie został otwarty, a daty otwarcia nie są znane. Kto jest w takiej samej sytuacji? Co oferujesz w zamian? Do Moderny zaoferowano nam bezpłatnie, ale tam ponton nie jest odpowiedni dla dzieci. W przypadku Aqua Blue proszą o dopłatę 300 USD (14 nocy, 2 + 1).
4 roku wstecz  •  9 subskrybenci 29 odpowiedzi
Drodzy koneserzy, dziś cena wycieczki pod koniec kwietnia zmieniła się o 300 dolarów w dół. Organizator wycieczek Tez Tour. Zwróciliśmy się do biura podróży - organizator wycieczki odpowiedział im, że nowa cena dotyczy tylko nowej rezerwacji. Kiedyś liczyli, ale teraz już nie. Kto był ostatnio w podobnej sytuacji? A jeśli zmienisz datę wyjazdu lub zwiększysz liczbę dni, czy wtedy będzie obowiązywać nowa cena? Nie radzę czytać umowy, to typowe.
4 roku wstecz  •  12 subskrybenci 18 odpowiedzi
Kupiłem wycieczkę do Sharm 23 lutego. Dwa dni temu przeglądałem wycieczki i na stronie internetowej wskazano, że czas wyjazdu z Kijowa to 2:55, a powrót o 8 rano. Jesteśmy z tego więcej niż zadowoleni. Wczoraj pojechałem do biura podróży, a godzina wyjazdu jest już inna, z 2:55 przenieśli ją na 13:30. Zaproponowali, że zapłaci dodatkowe 75 USD za lot o 2:55. Nie zgodziłem się. Kupiłem to tak, jak jest. Ale potem zacząłem czytać recenzje o Anex Tour (nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z ich usług, zawsze trafialiśmy na Join Up i TPG - wszystko było w porządku). A w recenzjach absolutnie wszyscy piszą, że Anex kradnie dni, nawet tym, którzy zapłacili dodatkowo za wczesny lot tam i późny powrót. Moje pytanie brzmi: jak prawdopodobne jest, że wystartujemy nawet później niż 13:30 (jeśli przełożą się na 2:55, to dobrze, nie mam nic przeciwko temu). A czy to możliwe, że lot powrotny nie będzie o 8 rano, ale generalnie w nocy? To jest jeszcze wcześniej? Może ktoś stanął w takiej sytuacji? Jakie były twoje transfery?
4 roku wstecz  •  25 subskrybenci 63 odpowiedź
Moi przyjaciele pilnie potrzebna jest pomoc: proszę o ofertę transportu naziemnego w Sharm w dniach 25.10-06.11 w składzie 1 osoba dorosła + 3 dzieci (9+4+4). Kupiliśmy Labrandę z powrotem w sierpniu za pośrednictwem jednego europejskiego bookera Amoma.com i żyliśmy spokojnie, dopóki nie napisaliśmy do hotelu z prośbą o bezpośrednie potwierdzenie naszej rezerwacji. W rezultacie okazało się, że Amoma zakryła się miedzianą umywalką i jednocześnie anulowała wszystkie rezerwacje hotelowe. Moja rezerwacja została anulowana już 17 września (prawie miesiąc temu), nie racząc się o tym powiadomić. Pieniądze też nie wpadły na moje konto, więc nie drgnąłem. Procedura zwrotu środków według informacji z banku może trwać do 60 dni. Rozumiesz, jak wygląda sytuacja: terminy są gorące, wszystko jest wyprzedane, bilety nie podlegają zwrotowi, a pieniądze za anulowaną rezerwację nie zostały jeszcze zwrócone. Proszę o pomoc w znalezieniu czegoś odpowiedniego dla rodzin z dziećmi. Może wyskoczy coś płonącego, napisz osobiście, proszę.
5 lat wstecz  •  11 subskrybenci 23 odpowiedź
Czy już na wakacjach można wydłużyć czas pobytu w zorganizowaną wycieczkę, zmieniając tym samym termin powrotu? Czyli to był tydzień - postanowiłem zostać jeszcze kilka tygodni, czy też będę musiał kupić nowy bilet na podróż powrotną?
5 lat wstecz  •  17 subskrybenci 90 odpowiedzi
Nie można latać z ważnego powodu (( Wyjazd z Zaporoża 11.04 na 6 dni Ośrodek wypoczynkowy Coral Hills 4* 1 osoba dorosła, all inclusive 300 USD (dla porównania pełna cena online to 405 USD) http://www.anextour.com.ua/hotel/5216/ Touroperator Anekstur - zapewnia transfer regionalny na lotnisko (które jest z innego miasta). Cena jest gotowa do omówienia - jeśli jesteś zainteresowany, napisz!
5 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Używany Join Up, ale wygląda na to, że źle sobie radzą. Chciałbym mieć do czynienia z odpowiedzialnym biurem podróży, bez bałaganu i opóźnień lotów
6 lat wstecz  •  15 subskrybenci 23 odpowiedź
Witam) Zdecydowaliśmy się już na hotel), ale potem dowiedzieliśmy się, że touroperator Join Up. Kto ostatnio gdzieś z nimi poleciał, czy to prawda, że ​​loty są kilkakrotnie przekładane?
6 lat wstecz  •  19 subskrybenci 34 odpowiedź
Kto powie, dlaczego pod koniec października, a także w listopadzie, grudniu ceny wycieczek do Sharm el-Sheikh gwałtownie wzrosły. Naprawdę Rosjanie zostali wpuszczeni do Egiptu i czy będzie akceptowalna cena.
6 lat wstecz  •  19 subskrybenci 40 odpowiedzi
Pokaż więcej »