Pytania o Parrotel Aqua Park Resort 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
158 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Witam, czy możesz mi powiedzieć, czy w pokoju jest czajnik? Gdzie można dostać przegotowaną wodę? Podróżujemy z dziećmi, będziemy musieli rozcieńczyć mieszankę i zboża.
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Na miejscu znajdują się 2 restauracje A la Carte, czy to prawda, że ​​pierwsza wizyta w restauracji jest BEZPŁATNA, a jeśli tak, to co obejmuje darmowe jedzenie lub napoje? GRATIS - odwiedzanie tylko jednej restauracji do wyboru czy dwóch na przemian?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy z rodziną 9 kwietnia na 12 dni, skontaktuj się z mieszkańcami Doniecka na wesołe wakacje!
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy pantones są otwarte do pływania w Park INN? Co można z nich zobaczyć (płetwy maski)? Czy nurek na wycieczce zobaczy o wiele więcej? Jakie są ograniczenia dotyczące pływania z pantone?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy do Park Inn. Gdzie radziłbyś się udać (quady, łodzie podwodne, wędkarstwo itp.)? Jak dużo? Od kogo kupić wycieczki (imię, nazwisko, telefon, e-mail)?, ile (cena)? Gdzie mogę kupić maski-płetwy (hotel, market, itp.)? Albo przynieść wszystko? Ile kosztuje taksówka na rynek? Czy w pobliżu jest „nurkowanie na plaży”, ile? Co warto przywieźć z Egiptu?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Witam Proszę mi powiedzieć jak daleko od hotelu jest Soho. Ile będzie kosztować taksówka?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jadę do karczmy parkowej od 28.01 do 03.02.2011. Chcę zapytać - kiedy w hotelu jest mniej wiatru na morzu i odpowiednio fal - rano czy po południu? Myślę, że aquapark nie dba o wiatr, ale fale... a po drodze pytanie o sytuację z rekinami - co tam jest, jak to jest, czy są już wpuszczone do morza? Nie boję się, ale moja mama i siostra będą ze mną...
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
podróżuję z facetem, chciałbym poznać kogoś innego)))
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 23 odpowiedź
Proszę powiedzieć w hotelu, czy w pokoju jest darmowe Wi-Fi?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już