Pytania o Savoy Sharm El Sheikh 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
84 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
3 roku wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
3 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Mam na myśli, czy jest wolny w ciągu dnia? A może wczasowicze zajmują je rano ręcznikami?
5 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Savoy Sharm El Sheikh 5* lub Sensatori Sharm El Sheikh Resort 5*, który hotel wybrać? upodobania: ładna piaszczysta plaża, dobre jedzenie, cywilizacja, dobra obsługa... i gdzie z dziećmi?
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Dzień dobry. Pytaj i powiedz, kto wie. Z góry dziękuję. 1) Czy S-class Al działa jak normalne Al w innych hotelach? 2) Warto wybrać się do restauracji a la carte (wszystko, co jest na miejscu), w których jest jedna bezpłatna wizyta. 3) Dla dwojga, jaki jest koszt wizyty (w przybliżeniu)? 4) Czy jedzenie w ogólnej restauracji jest dobre? Czy dostarczają owoce morza? 5) Kto może mi opowiedzieć o pokojach Standard z widokiem na ogród, a o które lepiej zapytać na wsi? 6) Czy można rozwiązać problem na miejscu z ulepszeniem pokoju i zmianą go, na przykład widokiem na basen, ile to kosztuje "komisarz Baku" -)) 7) Czym są zniżki w Soho i gdzie się udać. Jeszcze raz dziękuję wszystkim z góry, Twoja opinia i doświadczenie będą bardzo pomocne.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Mój mąż i ja jedziemy do Savoy na tydzień ze śniadaniem z Anex Tour ...... proszę powiedz, ile pieniędzy musisz zabrać ze sobą przynajmniej na jedzenie? (niestety przy zakupie wycieczki all-inclusive nie było), a czy śniadania są normalne??? dziękować!
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 25 odpowiedzi
Doradzić Hotel Savoy na wakacje z małym dzieckiem 1,5 roku, kto może doradzić najlepsze w Sharm, piękną plażę, terytorium, jedzenie? Jaka jest tam pogoda w kwietniu?
15 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już