Pytania o El Hayat Sharm Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
77 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Powiedz mi, czy ktoś odpoczywał z małymi dziećmi 8 miesięcy. i 1 rok w tych hotelach? Czy są warunki i czy muszę dopłacać za pokój?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Lecimy 10 czerwca z moim synem (14 lat), powiedz mi o normach. czy trzeba dodatkowo płacić za pokój? Co jest nie tak z plażą? Jakie opcje pływania i piękna do zobaczenia? Czy przy wyborze pokoju (standard) są jakieś priorytety? Będę wdzięczny za odpowiedzi
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
gdzie możesz pływać? gdzie wieczorem spacerować w pobliżu hotelu? jak iść do soho i naama? Czy jest drogie? czy jest to bardzo wietrzny obszar? Z góry bardzo dziękuję!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 19 odpowiedzi
Ludzie, pomoc, proszę, rady!. W pracy mąż dostaje bilet dla dwojga od 20.03.11 Koszt 750 USD. przez 8 dni. Nie ma wyboru: albo przyjmij to, albo odrzuć. Zdezorientowany drugą linią i negatywnymi recenzjami. Czy ten hotel jest wart takich pieniędzy, czy nie? Jak daleko jest Stare Miasto, Soho i Naama? Nie mogę tego rozgryźć z mapy. I po prostu rób, zainteresuj się opiniami doświadczonych. 14.03.11 musimy udzielić odpowiedzi. Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
Mądrzy ludzie, powiedzcie mi, kosztem rodzin z dziećmi w tym hotelu. Na różnych stronach pojawiają się sprzeczne informacje o obecności miniklubu i placu zabaw w hotelu (dla młodszych uczniów) Ile faktycznie czasu zajmuje wyjazd nad morze (w recenzjach piszą zarówno 7 minut, jak i 25 ).Czy muszę iść drogą? I kolejne pytanie. Jak daleko jest McDonald's ;) Córce tęskni za nim nawet z systemem ALL. Jak wyglądają wieczorne występy animacyjne? Będę bardzo wdzięczny, jeśli pomożesz mi wybrać między El Hayat a Desert Rose
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już