Pytania o Melton Beach Resort (otel zakryt) 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
178 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Będę w Sharm Sh. w marcu od 6-13, gdzie iz kim mogę grać w piłkę nożną?W moim hotelu nie ma piłki nożnej...
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Z góry dziękujemy za informacje! Pytanie dla turystów, którzy mają doświadczenie w nurkowaniu. Gdzie najlepiej zamówić? Operator czy w pobliżu hotelu? Cena £? Gdzie jest najlepsze miejsce do nurkowania? Czy są jakieś przeciwwskazania? Kto ma podobne doświadczenie w obszarze hoteli Melia lub Tirana? Ostatnim razem odpoczywaliśmy w Tiranie, niestety nie mieliśmy zamiaru nurkować, tym razem naprawdę chcę spróbować! Dzięki jeszcze raz.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Rozważam ten hotel jako opcję. Zainteresowany obiektywną recenzją jedzenia, co było jadalne?, czy można coś zjeść między śniadaniem a obiadem? Czy w pobliżu hotelu znajdują się sklepy (market), do których można dojść pieszo? Restauracje à la carte - opłacalne? Dzięki!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Przeczytałem kilka recenzji, ale nie rozumiałem, czy można nalać herbatę i kawę na korytarzu na obiad w HB. A także niektórzy piszą o butelkowanej wodzie w pokoju, choć większość osób narzeka na jej brak.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już