Pytania o Seti Sharm Resort 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
87 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czy można palić w głównej restauracji podczas kolacji, czy jest ona całkowicie w pomieszczeniu i nie ma stolików na zewnątrz?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy ktoś może mi powiedzieć, ile będzie kosztować wypożyczenie skutera/łodzi?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w barze na plaży są jakieś przekąski do piwa: frytki, suszona ryba, suszona kałamarnica itp. Czy można to wszystko kupić na Starym Rynku, czy lepiej zabrać ze sobą? Dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy hotel ma bezpłatny / płatny autobus do Naama Bay i o której kursuje? Czy ktoś miał doświadczenie w podróżowaniu do Naama Bay publicznymi minibusami ze Starego Rynku? Jakie są zasady jazdy (ile to kosztuje, jak się zatrzymać, jak złapać itp.)? Dziękuję Ci!
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Naprzeciw hotelu jest targ, jest kawiarnia, do której chodzą miejscowi Arabowie, Rosjanie niewiele wiedzą, gdzie to jest. Podobno można tam zjeść bardzo smacznie i niedrogo.Czy są tam owoce morza?Może doradzicie coś innego!?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
ponieważ w Sharm system ALL działa z reguły zgodnie z regulaminem tego konkretnego hotelu
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
A także gdzie znaleźć nie tylko SPA (masaż, peeling itp.) ile zwykle kosztują te przyjemności (planuję budżet z góry). Interesują mnie również wycieczki. Co polecasz? Czy są pokoje z fajkami wodnymi? Czekam na przewodnik po cenach i możliwych miejscach :). Dziękuję wszystkim.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
PO WPROWADZONYM LIMITU
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Źle sformatowano poprzednie pytanie i, przepraszam, wprowadziłem niejednoznaczność. Mamy mnie zrozumieją: jeśli twoje, nawet dorosłe dziecko, nie bierze udziału w pokazie aktywności, będziesz musiał zrobić to sam bez prawa do odpoczynku
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Boję się, że na wakacjach będę musiała sama być animatorką i bez przerwy bawić moje dziecko. dzięki za odpowiedzi
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już