Pytania o Baron Resort Sharm El Sheikh 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
50 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Jeśli weźmiesz hotel z jedzeniem takim jak BB, ile pieniędzy jeszcze wydam na jedzenie w kawiarni)))? Jest mało prawdopodobne, że zjem w Egipcie 3 razy. Śniadanie w hotelu + kolacja (lub późny obiad) w kawiarni - mi wystarczy. Na obiad dobre, smaczne danie + napój (sok lub wino lub piwo) + deser. Tyle to zajmuje pieniądze na ten obiad? nie chcę brać NV ( A jakie są dobre restauracje (kawiarnie) w pobliżu Baron Resort 5* lub Hilton Sharm El Sheikh Fayrouz Resort 4*?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, ile opłaca się zjeść śniadanie tylko w Baron Resort? Ile kosztuje jedzenie w restauracji na miejscu? Czy w pobliżu są tanie kawiarnie?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chciałabym wiedzieć, jakie są ceny w restauracjach i gdzie w ogóle można zjeść obiad, czy w pobliżu są sklepy z owocami?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcę iść do Barona, ale usunęli śniadania i obiadokolacje.Było all inclusive.Ale all inclusive jest 2 razy droższe niż na śniadanie. Powiedz mi proszę, ile kosztuje jedzenie i jaka jest jakość w tych restauracjach, które znajdują się na terenie restauracji, jest ich jak 5. Kto poszedł na śniadanie??? Wielkie dzięki!
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Widziałem zdjęcia, że ​​na nasypie jest jakiś klub nurkowy. Ile to kosztuje, czy są nasi (ukraińscy, rosyjscy, białoruscy) instruktorzy? Powiedz mi, kto otdyzhal w Baronie ... Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już