Pytania o Marsa AlamWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Marsa Alam
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Marsa Alam
Powiedz mi proszę, pod koniec miesiąca jedziemy do hotelu Aurora Bay Marsa Alam, chcemy odwiedzić Luksor, gdzie radziłbyś kupić wycieczkę, jakie są ceny i jak długo potrwa podróż? Czy są przewożone przez Hurghadę czy inną trasą?
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
PS Ile powinna kosztować wycieczka do Abu Dabab drogą morską (~15 km)?
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Chcemy się tam dostać sami, bez przewodnika. Pływać powoli i spotykać się, jeśli masz szczęście, żółwie)))
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Dzień dobry przyjaciele! Potrzebujemy pomocy doświadczonych podróżników: planujemy wyprawę do Concord Marine, sami chcemy dostać się do innych zatok: Abu Dabab, Marsa Mubarak, Sharm el Lyuli, Igla. Proszę o kontakt do porządnego taksówkarza, który zawiezie Was tam iz powrotem z hotelu i nie zdziera jak kleik. Jeśli wiesz, podaj mi przybliżoną cenę za taksówkę. A przecież wejście do tych zatok jest płatne? Jeśli tak, ile to kosztuje. Byłbym bardzo wdzięczny wszystkim, którzy odpowiedzą.
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Przyjaciele, powiedz mi proszę, jakie wycieczki mogę odwiedzić? Gdzie lepiej wybrać się na wycieczki i jaki jest przybliżony koszt?
10 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Czy możesz mi powiedzieć, czy z tego hotelu odbywają się wycieczki konne po pustyni?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Słyszałem o zatoce Abu Dabab, chciałbym ją odwiedzić. Czy oferują wycieczkę z Resta? Koszt wycieczki? Co obejmuje wycieczka, czas jej trwania i co ze sobą zabrać?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
wybieramy to miasto, Marsa Alam, tylko ze względu na wycieczkę do Asuanu. powiedz mi proszę, czy są wycieczki z Asuanu iz hoteli Marsa Alam? jaki jest koszt w touroperatorach? Czy można kupić taką wycieczkę do Asuanu od lokalnych touroperatorów, jaki jest koszt?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy hotel oferuje wycieczki? Czy tylko od touroperatora?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 22 odpowiedź
Na wikimapii, tuż naprzeciwko Marsa, wskazana jest rafa Dolphin House i bardzo mała Habili Marsa Alam ... Cóż, Dom Delfinów wydaje się oferować wycieczki ... Kto tam był? Jak to w ogóle jest warte odwiedzenia?!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Nawet ja zapomniałem, jakie są tam warunki na wycieczkę do Abu Dabab!? Ile czasu, co zabrać ze sobą poza sprzętem, co obejmuje usługi płatne itp. W ogóle gdzie biegać i gdzie pływać ;)
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
Szczególnie zainteresowany Abu Simbel!Czy to się dzieje bez Asuanu? Czy tylko 2 dni? Czy w pobliżu hotelu znajdują się „agencje uliczne”?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Interesuje mnie ABU SIMBEL i ASUAN DAM... jako wrażenia z wycieczek.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Zastanawiam się nad wyjazdem na Holiday Beach w marcu i jako pierwszy raz w Egipcie chciałbym również zobaczyć piramidy. A może lepiej wybrać Hurghadę?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi