Pytania o Fantazia Resort Marsa Alam 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
60 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czy możesz mi powiedzieć, czy na terenie hotelu zbudowano korty tenisowe? Jeśli tak - ile sprzętu wypożyczymy. Dzięki!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w hotelu można kupić maskę, płetwy, kapcie dla koralowców? i jakie ceny
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Czy możesz mi powiedzieć, kto ostatnio był w hotelu, czy są jakieś zmiany? Ostatnia recenzja została napisana prawie rok temu. Podróżuję z dziewczyną, mamy 19 lat. Szukaliśmy hotelu do nurkowania. Czy ten hotel jest odpowiedni? Czy ogólna sytuacja polityczna w kraju silnie wpływa na tereny uzdrowiskowe?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 21 odpowiedź
Do tej pory, od lutego, szukając wycieczki na wszystkich stronach, zauważyłem, że sprzedaż wycieczek do Fantazia Resot została zawieszona, a Pegasus, który był prawie jedynym, który pojechał do Marsa Alam bezpośrednio na lotnisko, usunął ośrodek Sarsa Alam z przeszukania. Kto wie, z czym się wiąże i kiedy wznowi się sprzedaż. Chciałbym wrócić tej zimy...
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Pojechaliśmy do Sharm, bo nie udało nam się tam normalnie pływać, blisko brzegu, wejście do morza jest bardzo płytkie tylko z Pantone, a ze względu na pływy i silne prądy można było płynąć tylko 1-2 godzin dziennie, reszta czasu nie była dozwolona. A jak w tym hotelu w październiku można pływać cały dzień czy nie?
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Do Fantazji lecimy we wtorek, pierwszy raz w Egipcie. Czy wahasz się, czy zabrać ze sobą laptopa?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 20 odpowiedzi
Idę do tego hotelu po Nowym Roku, na początku stycznia chcę też odwiedzić Luksor! Powiedz mi, jak nie jest tam zimno w styczniu? Czy możesz polecić inne miejsce?
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Opinie
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już