Pytania o Zatoka MakadiMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Zatoka Makadi
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry. Jedziemy do tego hotelu pod koniec marca. Kto wie, czy spacerując wzdłuż wybrzeża możesz odwiedzić plażę sąsiedniego Taj Mahal nad Morzem Czerwonym z bransoletkami Fun City?
5 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Kto tam teraz odpoczywa, kupił voucher, przeczytał recenzje, boję się już jechać
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Kupić owoce i owoce morza.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Drodzy eksperci, którzy byli w tym hotelu, powiedzcie mi, jak nie jest drogo wybrać się wieczorem do Hurghady na spacer?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Dzień dobry Czy możesz mi powiedzieć, gdzie można zrobić peelingi i masaże?W samym hotelu nie ma takiej możliwości.Dziękuję.
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wylatujemy w połowie czerwca. Na mapie, a także na foto-video widać, że to właśnie w tym miejscu zatoki wieje silny wiatr i fale… Może w czerwcu pogoda będzie spokojniejsza? Dziękuję z góry za Twoją odpowiedź))
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 18 odpowiedzi
W wielu recenzjach piszą, że kapcie są potrzebne, aby dostać się na rafę albo pływając, albo pieszo…
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu jest normalne jedzenie dla dzieci? Kiełbasy i frytki nie liczą się) Podróżujemy z dzieckiem w wieku 2 lat, potrzebujemy płatków śniadaniowych, kotletów itp. Jakie owoce są dostępne pod koniec maja i czy w sklepach w pobliżu hotelu są jakieś soki i produkty dla dzieci?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, ile będzie kosztował obiad, jeśli tylko śniadanie i kolacja są płatne.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy można skorzystać z infrastruktury pierwszej linii (zjeżdżalnie, baseny)?
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Jadę do tego hotelu, wiem, że jest tam ponton, nie mam nic przeciwko pontonom, mogę nawet powiedzieć, że go uwielbiam, ale w recenzjach jest tak mało informacji o pontonie tego hotelu, ktokolwiek będzie Powiedz więcej. Dzięki.
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jadę tam we wrześniu. Tak samo chciałbym odpocząć w nocy. co to za całodobowy hotel all inclusive?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy oprócz aquaparku są zjeżdżalnie?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Do Egiptu jadę pierwszy raz z 4 letnim dzieckiem.W Turcji spokojnie spacerowaliśmy wieczorami przed hotelem, ale tutaj można lub lepiej nie ryzykować?Czy do Hurghady mogę pojechać sama? Czy do miasta jeżdżą autobusy lub taksówki? Generalnie wszystko, czego potrzebuję, to biuro Vodafone, aby kupić Internet.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry. Pytanie do osób organizujących wycieczki i wypoczynek. Mam ulubiony hotel, nie chcę go zmieniać. Czy jest możliwe i ile kosztuje np. z mojego hotelu udanie się na plażę hotelu Three Corners Fayrouz Plaza Beach w Marsa Alam, rano na dosłownie 2 godziny pływania. dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, kto tam był, czy jedna restauracja jest bezpłatna, a pozostałe restauracje a la carte są płatne, a jakie są ceny i co polecasz spróbować? Wyjeżdżam za 2 dni, proszę o szybką odpowiedź.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, czy jest sala do aerobiku z lustrami?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Tak, więcej... Azur Club i Royal Azur - różnica jest znacząca i w czym, jeśli to możliwe.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »