Pytania o Shedwan Golden Beach Resort 3*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
56 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czytamy, że hotel jest trochę stary, ale jesteśmy bezpretensjonalni. Co powiesz na 9-letnie dziecko? Czy jest animacja dla dzieci?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Pomóż mi wybrać hotel. Co jest lepsze i CO? Nie mogę się zdecydować. Dzięki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
jadę pierwszy raz do Egiptu, czy są tam komary, jak wybrać porządny pokój, na którym piętrze?
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 27 odpowiedzi
jedziemy 29.06 - czy trzeba zabrać ze sobą suszarkę do włosów? Czy możesz mi powiedzieć, czy na plaży jest bar? i gdzie mogę zarezerwować wycieczki (niedrogie)
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy muszę zabrać ze sobą żelazko, a jeśli nie, ile kosztuje prasowanie w tym miejscu?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi, czy bransoletki są obcinane po godzinie 12 ostatniego dnia? Jedzenie po tym za jedyne $? Czy sejf w pokoju jest bezpłatny?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy ktoś może wiedzieć, że żelazko można zabrać na recepcję, czy jeszcze zabrać ze sobą? i nie tylko :) mamy WSZYSTKIE napoje alkoholowe za darmo do godziny 24 00? a na plaży?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Na lotnisku w schowku? Czy zabierasz go ze sobą? podróżujemy z dwójką dzieci, bagaż i tak nie jest mały :-) A kto przyleciał z Kijowa - jeśli wyjedziesz na lotnisko, jak możesz biec do samolotu w jakiejś kurtce? :-)))
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 18 odpowiedzi
Planujemy wypoczynek z dzieckiem - bardzo lubi zjeżdżalnie.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Szukałem informacji w Internecie bardzo oszczędnie, ale z trójek, reputacja jednego z najlepszych jest właśnie taka.
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już