Pytania o Golden Beach Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
110 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
1. Proszę mi powiedzieć, czy ten hotel ma co najmniej jedną dużą zjeżdżalnię? Jeśli nie, czy w pobliżu jest park wodny lub hotel ze zjeżdżalniami, na których można jeździć? 2. Czy dają darmowe lody?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy lecieć do Egiptu. To nasz pierwszy raz :). Zatrzymałem się w tym hotelu i oto kilka pytań: - jedzenie i napoje przez całą dobę lub posiłki zgodnie z harmonogramem (np. śniadanie 07.00-10.00, obiad 12.00-13.00 i kolacja 18.00-21.00) oraz napoje alkoholowe od 10.00 i 23.00? A bezalkoholowe tak samo jak żywność? (operator TezTour) - A co z sejfem? Jeśli na recepcji można tam na przykład zabrać aparat (oczywiście w torbie). Czy można wziąć pokój i jaki jest jego rozmiar? I jeśli to możliwe, napisz ceny tych usług. I więcej. W porównaniu do „PANORAMA BUNGALOW HURGHADA 4*” który hotel jest najlepszy? Bardzo wam wszystkim dziękuję!
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jadę do tego hotelu z moim 14-letnim synem. Powiedzieć....
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Proszę doradzić czy muszę zabrać ze sobą ciepłe ubrania?Jedziemy tam 1 stycznia.I czy lepiej dać 20$ od razu przy zameldowaniu niż biegać później?Z góry dziękuję
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
Cześć wszystkim. Moja żona i córeczka i ja wybieramy się do CLUB CALIMERA HURGHADA na Nowy Rok. Córka 1,5 roku. Czy możesz mi powiedzieć, który pokój mam wziąć w hotelu? A jakie jest jedzenie dla dzieci? Z góry dziękuję. Z poważaniem. Hovhannes
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
wielu pisze, że bagna morskiego nie ma! Czy to prawda? Kto tam ostatnio był? co jest dla dzieci?jak daleko do centrum czy bazaru od tego hotelu? Z góry dziękuję!!!!!
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Przepraszam za niedyskretne pytanie, ale może ktoś zna kierownika ogrodnictwa, nazywa się Hazem, moim zdaniem7
16 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już