Pytania o Desert Rose Resort 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
401 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Oznacza to, że nie są bardzo doświadczeni i rozpieszczeni w tej materii, ale oczywiście już chcę pływać z maską i zobaczyć piękno. A opinie są różne, ktoś pisze, że w ogóle nie ma rafy i ryb, ktoś jest zadowolony. Właśnie szukamy hotelu na kwiecień i bardzo ważne jest dla nas piaszczysty zachód słońca i rozsądna cena, dobry plac zabaw i piękna okolica, to urzeka Desert Rose :)
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Po prostu chcę tam pojechać.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
czas
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wyjeżdżam 26-go. 27 to moje urodziny. Tam, gdzie normalne świętowanie, chcę zjeść pyszne jedzenie i popływać w morzu. Bardzo boję się meduz i wszystkich żywych stworzeń. Gdzie lepiej to wszystko zrobić, aby nie zepsuć wakacji. Naprawdę nie mogę się doczekać odpowiedzi. Z góry. dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy mogę odwiedzić restaurację a la carte za darmo 1 raz w tygodniu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
w Hurghadzie pierwszy raz, wcześniej 7 było w Sharm...zostaniemy w Desert Rose 5, a przyjaciele w Sunny Days 5...
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Proszę wyjaśnić, jaka jest różnica między AI + a 24 HOURS AI.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jak się sprawy mają z basenem olimpijskim, poza tym słyszałem, że po nowym roku zaczęli robić naprawy???
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę powiedz mi - a jeśli nie umiesz jeździć, możesz jeździć na quadach. Jak - czyż nie są trudniejsze od roweru :-)
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już