Pytania o Calimera Blend Paradise Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
101 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Podróżujemy z 3-latkiem.
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Szukamy hotelu na Nowy Rok, w hotelach tej sieci możliwość korzystania z terenu wszystkich pięciu hoteli i aquaparku jest urzekające. Dzieci 7 i 4 chciałyby mieć podgrzewany basen dla dzieci i normalne jedzenie - dokąd się udać? Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jak rozumiem, będę w głównym budynku Paradise, jakie pokoje są tam najbardziej normalne?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy w barach są pakowane soki i czy robią z nich koktajle? Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Co też wziąć z medycyny do opalania, ale co z ubraniami ??? Słyszałem, że w restauracjach niektórych hoteli na obiad trzeba przyjść do tsevilny. Co zabrać ze sobą i co można tam kupić??? Czy jest nurkowanie dla dziecka itp.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Witam! Proszę mi powiedzieć gdzie, w jakim hotelu w Egipcie można wypocząć z 3-letnim dzieckiem bez żalu z dobrym pokojem, miłą obsługą i normalnym jedzeniem?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy teren jest zadbany, jakie jedzenie, jakie morze, czy pokój jest dobry, gdzie mogę się udać, co jest bezpłatne, a co nie, mówią, że są koralowce i co to jest, a poza tym bary na terytorium, czy nadal możesz gdzieś iść?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ile pieniędzy wziąć?
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już