Pytania o Albatros Palace Resort 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
115 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Zameldowanie - początek stycznia.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy młodzi ludzie się nudzą?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jak w hotelu z wodą pitną i w pokojach można pić tyle, ile chce się lub jakoś zgodnie z harmonogramem i określonymi dawkami?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Co powiesz na jedzenie dla niemowląt???
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
proszę, kto tam był i lubi długo pływać - potrzebujesz płetw ze sobą? Z maską i fajką to jasne - potrzebujesz tego. Ale ciągnięcie płetw za sobą, czy nie, nie jest jasne.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Rozumiem, że na terenie tego hotelu są zjeżdżalnie dla dzieci. A na terytoriach innych hoteli dorosłych. Czy w tym hotelu można korzystać ze zjeżdżalni dla dorosłych dla wczasowiczów. I w ogóle jakie są zalety tej „piątki” w porównaniu z innymi „czwórkami” (oprócz tego, że ten hotel jest na pierwszej linii)
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Ciekawe, czy dyskoteka działa, jak słyszałem, że jest już zamknięta. Gdzie indziej można się zrelaksować wieczorem. Jak się miewa młodzież? Czy jest wielu Rosjan?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu w dniach 21.01-2.02.2011 z mężem i dzieckiem 4 lat Kto odpocznie w tym hotelu z dziećmi dołącz do nas PS Mamy nadzieję, że pogoda nas rozpieści
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, czy ktoś korzystał z usług Salonu SPA, czy można się z nimi targować, o ile mogą obniżyć kwotę?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już