Pytania o Punta CanaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Punta Cana
Na Dominikanę lecimy w listopadzie, podpowiedzcie gdzie wybrać się na wycieczki - taniej z przewodnikiem czy na plaży?
7 lat wstecz  •  31 abonent 28 odpowiedzi
Wycieczki indywidualne - prosimy o kontakt Zainteresowany ogrodem botanicznym z Punta Cana - ile to będzie kosztować? dzięki!
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jadę do Punta Cana od 20.04 na 10 dni, interesuje mnie pytanie: 1. Na Półwyspie Samana, jak rozumiem, warto jechać zobaczyć wieloryby, ale czy warto tam jechać, gdy wielorybów nie ma? jeśli chcesz zobaczyć piękne plaże z białym piaskiem i turkusową wodą lub Saona wystarczy? 2. Kto był canyoningiem, czy to ciekawe? Sama byłam na takiej wycieczce na GOA - schodząc rzeką z wodospadami w sprzęcie wspinaczkowym mi się tam podobało) 3. Albo co jest ekscytujące z ekstremalnych wypraw, czyli na przykład rafting w Phuket odbywał się z małymi kaskadami, tj. niezbyt jasno, nurkowanie na Sri Lance też nie robiło wrażenia, ale po canyoningu na GOA emocje przerosły)) ale co z takimi wycieczkami na Dominikanie (pływanie z rekinami itp.)? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi! PS Kto jedzie w tym samym okresie napisz, sam szukam firmy
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Zainteresowany wycieczką do jaskini Fun-Fun. Jeśli ktoś był na tej wycieczce, proszę opowiedz nam bardziej szczegółowo ...
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź