Pytania o Złote PiaskiWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Złote Piaski
Czy możesz mi powiedzieć, gdzie w Złotych Piaskach można wymienić euro na lewy?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jaką walutę ($ lub EUR) można sprowadzić z Rosji, które z nich są bardziej opłacalne w wymianie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Na lewy można wymienić tylko euro lub ruble, a czy w kurorcie Złote Piaski są bankomaty rosyjskich banków do wypłaty gotówki, a jeśli tak, to jaka prowizja lub po jakim kursie jest wymiana, kto ci powie? Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
pomoc w doradztwie, do hotelu dojeżdżamy w niedzielę, po jakim kursie zwykle zmieniają walutę w hotelach, trzeba zapłacić 1350 lei za hotel, jeśli niska stawka w hotelu od razu traci 450-500 UAH, czy jest to możliwe zostawić depozyt przy odprawie, aby rano wymienić pieniądze w banku
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam wszystkich, kto wie, czy można wwieźć lewę do Bułgarii, a może trzeba to ukryć, na sobie gdzieś lub w walizce?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Gdzie jest najlepsze miejsce do wymiany waluty? Do ZP przyjeżdżamy wcześnie rano, banki jeszcze nie są otwarte, ale chcemy jeść. Myślę, czy mogę kupić trochę lewa w Rosji, czy jest to nieopłacalne? Powiedz mi proszę!
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Które z nich są bardziej popularne?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Co bardziej opłaca się nosić ze sobą dolary lub euro i jaki jest aktualny kurs tych walut po lewej stronie
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Ktoś napisał, że zabrał ze sobą międzynarodową kartę z hrywnami i tam za nią zapłacił, dokonał wymiany w banku. Wydaje się, że jest bardziej opłacalny, a kurs jest wyższy
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź