Pytania o SozopolMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sozopol
Kupiliśmy pakiet z niepełnym wyżywieniem, tj. śniadania i kolacje. A w recenzjach piszą, że jedzenie to tylko śniadanie lub w ogóle brak jedzenia.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Odpoczniemy w Sozopolu. Szukamy hoteli w rejonie ulic Via Pontica i Kaifata (znajomi zabrali vouchery do Aparthotelu Panorama i chcieliby być blisko nich). Powiedz, czy w pobliżu są hotele ze zjeżdżalniami lub park wodny (dziecko nie wyobraża sobie wakacji bez nich). Byłbym wdzięczny za odpowiedzi i rady.
10 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
czy w pokoju jest sejf?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy tam we wrześniu. Doradzam, gdzie można zjeść niedrogo, ale smacznie))) Jedziemy bez jedzenia))) Szukam sprawdzonych opcji)))
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Kto odpoczywał w Sozopolu, proszę o poradę restauracji z widokiem na morze. Dzięki
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jak się sprawy mają w związku z zakazem palenia w Bułgarii? Mąż pali. Jak jest w tym roku? Jedziemy w sierpniu. Dzięki.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, ile na osobę (o przeciętnym apetycie, woląc lokalną kuchnię od hamburgerów :)) warto zjeść dziennie w Sozopolu? Czy resort jest pod tym względem drogi?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Городок небольшой, спокойный, отзывы о нем-- как о локации спокойного, семейного отдыха. А там "будут в клЮбе танцы" (с)? Если нет, то где поблизости?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jak to jest z wakacjami w Bułgarii
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Cześć! Chłopaki, kto jedzie do tego hotelu na przełomie sierpnia i września? ;) Chętnie Cię poznam! Napisz: fan750il"pieski"gmail.com Alina, Kijów.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy we trójkę na 10 dni w Sozopolu do hotelu bez wyżywienia. Ile pieniędzy potrzeba na ten okres na wyżywienie 2 osób dorosłych i 13-letniego dziecka. Dotyczy to zarówno jedzenia w kawiarni, jak i częściowego gotowania samemu (apartamenty z kuchnią).
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chłopaki! Lecieli samolotem, latali pociągiem (56 godzin). Chcemy jechać naszym samochodem z przyczepą z Moskwy do Nesebyru i na południe! Kto może - UDOSTĘPNIJ!
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Собираемся в сентябре в Лагуну Бич 4*. Хотелось бы узнать можно ли оплатить питание в ресторане отеля (обед/ужин - шведский стол) на месте и сколько это примерно будет стоить в день?
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Едем в конце Августа. Сейчас в Несебере мама. Звонила и говорила, что все пляжи там платные, 7 левов. Это почти 4 евро. Чесно говоря, это ни в какие рамки не лезет, учитывая что могжем посещать различные пляжи несколько раз ко дню. Вот и вопрос: правда ли это и насколько данная информация актуальна к Созополю? Буду предельно благодарен за ответы! P.S. Где лучше менять евро на левы и какие, при этом, есть ньюансы?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
Mój mąż i ja jedziemy do Bułgarii-Sozopolu. Jest bardzo mało recenzji. Proszę podzielić się swoją opinią na temat wakacji w Bułgarii, serwisu. Dzięki za opinie.
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jakie są ceny w tym roku? Przede wszystkim interesuje mnie jedzenie w restauracjach. A także polecam, proszę, gdzie jechać (smaczny, przyjazny personel), a gdzie nie. Dzięki!
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź