Pytania o FudżajraMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Fudżajra
Jeśli tak, to jakie są ceny, a co bardziej opłaca się wziąć AL w hotelu czy HB? podróżuję z dzieckiem
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
dzięki
7 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
I kolejne pytanie - czy można nie zostawić kaucji? Jeśli, jak mówią, 300 dolarów. - to całkiem sporo. A jeśli zwraca się je również ostatniego dnia w drachmach, to straty są znaczne. Dzięki
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, gdzie znaleźć menu dla dzieci w tym hotelu i czy w ogóle jest ono dostępne? Dzięki.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jaki jest najlepszy transport, aby dostać się do Dubaju Czy bezpłatny autobus jeździ do Dubaju czy do Fudżajry? Ile kosztuje przewodnik z Dibba do Dubaju?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jeździmy 2 razy do tego hotelu. Chcielibyśmy pojechać do Dubaju. Jak najtaniej dostać się do Dubaju (taksówką, autobusem)?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Informacje zostały zaczerpnięte ze strony internetowej hotelu. Czy można palić na plaży, w pokoju. mój mąż pali od ponad 20 lat, więc obawiam się, że nasze wakacje nie zostaną zepsute
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Ludzie piszą, że lepiej od razu kupić obiadokolację z powrotem w Moskwie, niby będzie taniej .... ale nie do końca wiadomo, jak ludzie myśleli, że różnica między BB a HB w wysokości 25 USD jest opłacalna.. (gdzie te numery pochodzą z ???) ..Jadę na 11 dni, płacę 85 000 za podwójne, to na śniadanie ... poprosili o 110 000 rubli za niepełne wyżywienie. różnica 25 000 ... dzielimy przez 11 dni 2273 ruble (70 dolarów) jeden obiad (obiad) i tu piszą "pasje" to obiad na miejscu będzie kosztował 35-50 dolarów i radzą zapłacić HB w Moskwie.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 20 odpowiedzi
Nurkowaliśmy w Egipcie, byliśmy zadowoleni. Powiedz mi, czy warto tu nurkować, czy to nic ekscytującego? Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy są bezpłatne autobusy z hotelu do Fujairah i Dubaju? Dzięki
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 18 odpowiedzi
Czy są też kryte baseny? Jaka jest temperatura?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jakie są ceny jedzenia w hotelu iw mieście.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, czy w pobliżu tego hotelu są rafy koralowe i co można zaobserwować w morzu podczas nurkowania?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jadę do tego hotelu na obiadokolację. Jak daleko jest supermarket, w którym można kupić napoje i owoce?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jeśli weźmiesz niepełne wyżywienie, czy można zjeść gdzieś w pobliżu lub kupić jedzenie w pokoju? Czy cała woda jest wolna? Czy muszę dodatkowo płacić za all inclusive?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jeśli dobrze rozumiem, śniadanie jest w formie bufetu. A obiad - zjedz to, co zostanie podane, czy jakiś niestandardowy system?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planujemy pobyt w tym hotelu od 05.06.2011. Śniadania i obiadokolacje rezerwowaliśmy w systemie HB. Napisz kto wypoczął na takim programie: Czy to jedzenie wystarczy? - Czy w cenie są jakieś napoje? - kwota kaucji na dzień. Czytałam też wiele negatywnych rzeczy o plaży: kamieniste dno, podrapane stopy po pływaniu, plamy z oleju i chusteczki do wycierania pięt z oleju, ugryzienie meduzy...itd. itp. To wszystko prawda????
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
W najbliższym czasie jedziemy do tego hotelu i interesuje nas średnia cena czeku na obiad i kolację. A także zastanawiam się, czy można gdzieś w pobliżu hotelu zjeść, kupić owoce.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Kto był na jeep safari? Jak było? Cena £?
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Powiedz mi, co obejmuje wszystko jasne, jak odwiedzać restauracje na terenie hotelu (czy są one opłacane zgodnie z tym systemem?) lub czy jest jakiś harmonogram wizyt?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
dzieci wychodzą 13.02.2011
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy do parzenia kawy i herbaty można użyć wody z kranu? lub trzeba zaopatrzyć się w wodę butelkowaną, bo 0,5 litra wody na osobę dziennie to za mało.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Wzięliśmy system żywności BB (śniadanie). Powiedz mi, czy można normalnie jeść na terenie hotelu, tj. czy jest to bufet za ustaloną cenę czy wyżywienie we własnym zakresie? Ile średnio kosztuje obiad i kolacja na osobę?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, czy w recepcji jest personel rosyjskojęzyczny? A kto wynajął samochód, ile zostało mu kaucji, jakiej marki auta i jaki jest koszt wynajmu na dobę? PYSY. Dostępne są prawa międzynarodowe i karta kredytowa.
14 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »