Pytania o AdżmanWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Adżman
Wylatujemy za 5 dni w ZEA Fairmont Ajman 5 * powiedz mi kto wie, czy jest transfer z hotelu do Dubai Mall, Sahara Center?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę doradzić, jak najlepiej dostać się z lotniska Sharjah do hotelu wieczorem 1 stycznia.Hotel oferuje transfer od 250 dirhamów, czy jest ok.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Było luksusowo, zgadzam się, ale ostatnio zaczęły się tam nieprzyjemne momenty - kradzież rzeczy osobistych z pokoi (osobiście od naszej rodziny) i oszustwa z kartami kredytowymi (od mojej koleżanki), a także nałożenie kaucji i przelewanie dolarów do derhamy po najniższej stawce 2,90 zamiast 3,66 w momencie wydawania kaucji przy wyjeździe, a wychodząc z hotelu wydają derhamy, a nie dolary, jak zabrali (bez ostrzeżenia na początku).
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ostatni raz byliśmy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w kwietniu 2012 r. w Ajman Beach, więc budowa już trwała.Z entuzjastycznych opowieści przewodników jasno wynikało, że rządząca dynastia wyznaczyła pewne granice firmom budowlanym: Jak długo kobieta nosi dziecko?9 miesięcy, więc budowa nie powinna trwać dłużej niż 9 miesięcy.Plus 3 miesiące na wykończenie, a teraz pytanie brzmi: A więc, co oni budują między Kempinski i Ajm. Beach?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
to dla niego ważne
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
ZEAAdżman
Przyjaciele, którzy byli w Ajman ZEA przez ostatnie sześć miesięcy? Który hotel lepiej wybrać?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy pobierają kaucję, czy mogę zostawić paszport?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
sprawdź opinie o tym hotelu
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Hej! Kupiliśmy wycieczkę do tego hotelu na tydzień, przeczytaliśmy recenzje i byliśmy przerażeni! Jak myślisz, czy naprawdę jest tam tak głośno i brudno, jak mówią?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ZEAAdżman
Witam, czy mogę odpocząć z córką w tym mieście, mam 35 lat, moja córka ma 14 lat. Jestem żonaty.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi