Pytania o PitsundaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pitsunda
po opłaceniu biletu dla siebie z organizacji zabierz ze sobą 9-letnie dziecko bez leczenia do pensjonatu
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
nie mogę się z nimi skontaktować
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Po raz pierwszy jedziemy do Abchazji. O pensjonacie Iceberg trzeba się bardzo dowiedzieć: czy warto się tam zatrzymać, jak daleko jest do morza i czy w ogóle jest taki pensjonat. Ludzie proszę o pomoc.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zgadnij, kto był w 2011 roku. w funduszu literackim, czy jest tam sejf i czy można tam zostawić dokumenty do przechowania, czy nie ukradną? oraz czy administracja jest odpowiedzialna za przechowywanie dokumentów w ich sejfie. Co należy wypisać lub przekazać w zamian za dane dokumenty do przechowania w sejfie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Jedziemy do Was na odpoczynek, w sierpniu z dzieckiem 1 rok 2 mies. Pytanie: Istnieje możliwość zakupu żywności dla niemowląt: przecier warzywny, przecier mięsny, w pensjonacie czy gdzieś w pobliżu? Czy możesz ugotować dla niego zupę w pensjonacie?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
długo wybraliśmy pensjonat, podobała mi się Mussera w Abchazji. Mamy 2 dzieci rocznie i cztery lata.
14 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
JEDZIEMY Z MAŁYM DZIECKIEM 2 LATA 9 MIESIĘCY. CHCIAŁBYM DOJŚĆ NA MIEJSCE SZYBCIEJ I NAJNIŻSZYMI KOSZTAMI
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
czy można zarezerwować pokój telefonicznie i zapłacić na miejscu po przyjeździe?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chciałbym zarezerwować tam pokój bezpośrednio, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych danych kontaktowych.
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź