Nie zawiodłem się nadziejami

Pisemny: 4 sierpień 2010
Czas podróży: 14 — 26 czerwiec 2010
Komu autor poleca hotel?: Na relaksujące wakacje; Dla rodzin z dziećmi
Ocena hotelu:
9.0
od 10
Oceny hoteli według kryteriów:
Pokoje: 9.0
Usługa: 9.0
Czystość: 9.0
Odżywianie: 9.0
Infrastruktura: 8.0
Postanowiliś my zaplanować nasze wakacje w tym roku z wyprzedzeniem, szukaliś my opinii, od razu powiem, ż e okoł o 90 procent opinii na temat Ż ukowka TOK jest prawdziwych, kompleks naprawdę poł oż ony jest na terenie parku, a tak naprawdę wię kszoś ć park został wykupiony i do tego ogrodzony, moja rodzina i ja byliś my z gó ry gotowi, wię kszoś ć budynkó w też został a wykupiona, ale w rezultacie nikt tam nie mieszka, mamy do dyspozycji ogromne i PUSTE plaż e, któ re w Zasada nie jest realistyczna dla Krymu latem. Urlopowicze byli tylko pensjonatami, ponieważ sektor prywatny znajduje się wysoko od morza i ludzie niechę tnie się tam osiedlają , wię c pozostał y teren parku wystarczył dla wszystkich i na począ tku, kiedy przyjechaliś my, był em trochę zakł opotany, ale gdzie są ludzie?!?
Teraz o miejscu w któ rym mieszkaliś my był budynek 19, po remoncie warunki normalne, poś ciel i rę czniki nowe, nie wyprane, meble nie drogie ale nowe, sprzą tane regularnie i czysto, za co specjalne podzię kowania dla pokojó wek Galyi i Claudii Iwanowny sam budynek jest przytulny 3- pię trowy, coś w rodzaju domu. Chciał abym zwró cić uwagę na jedzenie w pensjonacie ach bardzo obfite i urozmaicone, owoce i ciastka codziennie, jadalnia znakomita, kuchnia nie jest widoczna, odpowiednio pachnie, tylko z już ugotowanego jedzenia, klimatyzatory dział ają , kelnerzy sł uż ą.
Osobliwoś cią tego miejsca jest brak gł oś nej rozrywki i rozrywki w ogó le, ale poszliś my spać , a mó j mą ż i 8-letnie có rki i wszystko mi się podobał o, morze jest czyste, nie zanieczyszczone przez licznych wczasowiczó w, moja dziewczyna pł ywał a , i nie bał em się , odką d widział em, a nawet sł yszał em, ż e w zasadzie to dla mnie nowoś ć , zwykle na Krymie, ze wzglę du na obfitoś ć ludzi na plaż y, nie sł ychać wł asnego gł osu, a ty Trzeba stale kontrolować dziecko, stoją c nieopodal, a tu na pobliskiej plaż y w promieniu 3-4 metró w nikt, mą ż i są siad nie zł apał ogromnych krabó w, rapanó w i innych morskich zwierzą t. Powietrze...bez sł ó w, tylko zawroty gł owy.

Generalnie konkluzja: jestem w peł ni usatysfakcjonowana resztą.2010 roku, któ rej z cał ego serca ż yczę!! !
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał