Weekend Boutique Hotel 5*– Opinie

7
Ocena 9.110
na podstawie
7 opinii
№1 w ocenie hotelu Kiszyniów
8.5 Numer
9.3 Usługa
9.0 Czystość
9.5 Odżywianie
9.3 Infrastruktura
WEEKEND BOUTIQUE HOTEL to pierwszy designerski hotel w Kiszyniowie, który wyróżnia się oryginalną architekturą i niepowtarzalnym designem. Wykwintna obsługa i wyrafinowana atmosfera - to właśnie wyróżnia WEEKEND BOUTIQUE spośród innych hoteli w Kiszyniowie.Więcej →
аватар Xyligan9
 •  podróżował 9 lat wstecz
Ocena 9.0
Odwiedził em Moł dawię . Duż o czasu zaję ł o mi podję cie decyzji o hotelu. Wybrał am Weekend Boutique Hotel i nigdy nie ż ał ował am swojego wyboru. Wszystko bardzo mi się podobał o: personel, pokó j i sam projekt hotelu. A cena okazał a się bardzo dobra! Na pewno wró cę tam ponownie?. … Już ▾ Odwiedził em Moł dawię . Duż o czasu zaję ł o mi podję cie decyzji o hotelu. Wybrał am Weekend Boutique Hotel i nigdy nie ż ał ował am swojego wyboru. Wszystko bardzo mi się podobał o: personel, pokó j i sam projekt hotelu. A cena okazał a się bardzo dobra! Na pewno wró cę tam ponownie?
аватар elena.syrovets
 •  podróżował 9 lat wstecz
Ocena 9.0
To był o niesamowite przeż ycie, hotel ma swó j niepowtarzalny styl, przenosi nas do czasó w Marilyn Monroe. Pracownicy są zawsze pomocni i mili bez wzglę du na wszystko. Ale jedzenie o mó j boż e jest pyszne i niedrogie, biorą c pod uwagę , ż e ma tradycyjne i japoń skie. … Już ▾ To był o niesamowite przeż ycie, hotel ma swó j niepowtarzalny styl, przenosi nas do czasó w Marilyn Monroe. Pracownicy są zawsze pomocni i mili bez wzglę du na wszystko. Ale jedzenie o mó j boż e jest pyszne i niedrogie, biorą c pod uwagę , ż e ma tradycyjne i japoń skie. Polecam wszystkim jak najszybciej odwiedzić to miejsce dobre zaró wno dla osó b podró ż ują cych sł uż bowo, jak i dla rodzin.
аватар koycheva
 •  podróżował 10 lat wstecz
Ocena 10.0
Dobre i czyste. . . jedzenie przepyszne!! ! ogó lnie warto tu się zatrzymać … Już ▾ Dobre i czyste. . . jedzenie przepyszne!! ! ogó lnie warto tu się zatrzymać
аватар
 •  podróżował 11 lat wstecz
Ocena 9.0
Cześ ć ! Niedawno zatrzymał em się w tym wspaniał ym hotelu! Pokoje są pię kne, przestronne i wygodne. Personel jest przyjazny, elastyczny; kuchnia jest doskonał a! Podobał o mi się to bardzo! Radzę chł opakom, jeś li jesteś cie w Kiszyniowie, koniecznie przestań cie!. … Już ▾ Cześ ć ! Niedawno zatrzymał em się w tym wspaniał ym hotelu! Pokoje są pię kne, przestronne i wygodne. Personel jest przyjazny, elastyczny; kuchnia jest doskonał a! Podobał o mi się to bardzo! Radzę chł opakom, jeś li jesteś cie w Kiszyniowie, koniecznie przestań cie!
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар liliuncic
 •  podróżował 12 lat wstecz
… Już ▾
аватар
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 9.0
MIEJ WSPANIAŁ Y WAKACJE W TYM HOTELU … Już ▾ MIEJ WSPANIAŁ Y WAKACJE W TYM HOTELU
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 9.0
Był em w Moł dawii podczas ferii zimowych! Zatrzymaliś my się w weekendowym hotelu butikowym! doskonał y hotel! ceny są do przyję cia. ś wietnie wypoczą ł em … Już ▾ Był em w Moł dawii podczas ferii zimowych! Zatrzymaliś my się w weekendowym hotelu butikowym! doskonał y hotel! ceny są do przyję cia. ś wietnie wypoczą ł em
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар mancovscaia88
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 9.0
Zimą po raz pierwszy odwiedził am Moł dawię . Duż o czasu zaję ł o mi podję cie decyzji o hotelu. Wybrał am Weekend Boutique Hotel i nigdy nie ż ał ował am swojego wyboru. Wszystko bardzo mi się podobał o: personel, pokó j i sam projekt hotelu. … Już ▾ Zimą po raz pierwszy odwiedził am Moł dawię . Duż o czasu zaję ł o mi podję cie decyzji o hotelu. Wybrał am Weekend Boutique Hotel i nigdy nie ż ał ował am swojego wyboru. Wszystko bardzo mi się podobał o: personel, pokó j i sam projekt hotelu. A cena okazał a się bardzo dobra! Na pewno wró cę tam ponownie.


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Podobne hotele

WEEKEND BOUTIQUE HOTEL - первая дизайнерская гостиница в Кишиневе, которая отличается своеобразной архитектурой и неповторимым дизайном. Изысканный сервис и утонченная атмосфера - вот что отличает WEEKEND BOUTIQUE от других отелей в Кишиневе.

Lokalizacja Гостиница расположена в самом сердце города Кишинева, рядом с главными достопримечательностями, крупными деловыми и развлекательными центрами. Выгодное месторасположение, которое занимает гостиница, позволяет каждому гостю без особых трудностей добраться в любую точку города.
W hotelu

В уютных ресторанах гостиницы WEEKEND BOUTIQUE HOTEL можно отведать европейскую и японскую кухню, а также фирменные блюда от шеф-повара и эксклюзивные десерты.

  • restauracja
  • parking  FREE 
Opis pokoi

23 комфортабельных номера рассчитанных как на одноместное, так и на двухместное проживание. Все номера оборудованы по последнему слову техники и отличаются роскошным интерьером. Каждый гость отеля может выбрать подходящий именно для него номер: от номера эконом-класса до шикарного люкса.

Stronie internetowej: Weekend Boutique Hotel
FAQ