Cennet Bagi Hotel 4*– Opinie

2
Ocena 5.010
na podstawie
2 opinii
4.5 Numer
4.5 Usługa
4.5 Czystość
7.0 Odżywianie
6.0 Infrastruktura
Hotel położony jest w cichym miejscu w mieście Guba, pół godziny jazdy od stacji kolejowej Chaczmaz. Oferuje 2 restauracje, 2 baseny, spa i centrum odnowy biologicznej, rozrywkę dla dorosłych i dzieci. Hotel jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje.Więcej →
аватар m-galereyasi
 •  podróżował 4 roku wstecz
Ocena 2.0
Straszna obsł uga i brak szacunku dla odwiedzają cych. Jeś li chcesz wiedzieć , jak to jest, gdy nie jesteś traktowany jako osoba - jesteś tutaj. Przyjechali na kilka dni. Uciekli nastę pnego ranka. Minusy: 1. Cena pokoju wynosił a 85 manató w (nie tanio), ale za ł ó ż eczko dziecię ce zapł aciliś my dodatkowo 25 manató w. … Już ▾ Straszna obsł uga i brak szacunku dla odwiedzają cych. Jeś li chcesz wiedzieć , jak to jest, gdy nie jesteś traktowany jako osoba - jesteś tutaj. Przyjechali na kilka dni. Uciekli nastę pnego ranka.
Minusy:
1. Cena pokoju wynosił a 85 manató w (nie tanio), ale za ł ó ż eczko dziecię ce zapł aciliś my dodatkowo 25 manató w. Nie dali nam ł ó ż ka. A pienią dze nie został y zwró cone. Uzasadnione faktem, ż e za te pienią dze zjemy ś niadanie. Chociaż ś niadanie jest bezpł atne dla wszystkich. . .
2. Nie wierz w nic, co jest napisane w reklamie. Krę gielnia jest zepsuta i nieczynna. Quady nie dział ają . Wszystkie są w kiepskim stanie, a wię kszoś ć z nich leż y do naprawy. Paintball jest zamknię ty. Basen jest zamknię ty, basen dla dzieci jest suchy, a odkryty basen jest lodowaty. Z rozrywki tylko meczet i plac zabaw.
3. Na cał y hotel mają tylko 2-3 kelneró w, któ rzy biegają tam iz powrotem tracą c gł owę . Odpowiadają na każ de pytanie - "chatdirmyryg" (nie mamy czasu). Czekaliś my pó ł torej godziny na czajnik herbaty, a nie w godzinach szczytu. Od czwartej do wpó ł do szó stej. W koń cu zamiast dwó ch czajniczek dali nam jeden i to bez dż emu, argumentują c, ż e nie starczy na dż em dla wszystkich. Nie zostali tam na obiad - wyjechali do innego hotelu, ale wedł ug tych, któ rzy zostali, na obiad czekali okoł o dwó ch godzin.
4. Warunki niehigieniczne. W pokojach są muchy i komary. Woda kapie spod zlewó w, z rur. Wszystko powyż ej poziomu oczu ma centymetrową warstwę kurzu.
5. Nie pł ywaliś my w pokoju, ponieważ nie był o ciepł ej wody. Woda był a zimna. Obiecali to naprawić , ale w cią gu 24 godzin nigdy nie widzieliś my ciepł ej wody.
6. W pokojach nie ma szczoteczek i pasty do zę bó w. Argumentują to, mó wią c, ż e w ten sposó b walczą z pandemią...
7. Woda w basenie jest zimna, wię c my też nie mogliś my zanurzyć się w basenie. . .
8. Nie był o tac na ś niadanie, filiż anek na herbatę , za mał o szklanek i talerzy. Ale był o duż o much, a kelnerzy bezuż ytecznie biegali tam iz powrotem i mó wili, ż e nie mają czasu na nic...
9. Na wszystkie nasze zastrzeż enia, chł opaki w recepcji odpowiedzieli proś bami o wejś cie na swoje stanowisko.
аватар ggs73
 •  podróżował 6 lat wstecz
Ocena 8.0
Dzień dobry wszystkim! 27.06. 2018 mieliś my wycieczkę na Gubę . Zatrzymaliś my się w Cennet bagi na lunch. Był o nas 30 osó b. Teren hotelu jest czysty, zadbany, bez niezrozumiał ych owadó w, z wyją tkiem mró wek w czę ś ci zielonej. Spotkanie przy wejś ciu zadbane (ochrona). … Już ▾ Dzień dobry wszystkim! 27.06. 2018 mieliś my wycieczkę na Gubę . Zatrzymaliś my się w Cennet bagi na lunch. Był o nas 30 osó b. Teren hotelu jest czysty, zadbany, bez niezrozumiał ych owadó w, z wyją tkiem mró wek w czę ś ci zielonej. Spotkanie przy wejś ciu zadbane (ochrona). Parking jest wygodny. Infrastruktura - wygodna, poprawna. Spotkanie w restauracji personelu z dzieć mi i kobietami (tj. matkami, nauczycielami, bliskimi) przez personel jest dobre. Nakrycie stoł u, ś wież oś ć zimnych przystawek, soki, kompoty, pieczywo - 5. Gorą ce podanie, czyli kebaby, zupa - 5. Smak, wyglą d, soczystoś ć kebabó w - 5. Serdeczne podzię kowania dla administratora restauracji VLAD - za uwagę goś ci, stó ł kontrolować , dyscyplinować kelneró w. Organizacja herbatki przy basenie, oprawa muzyczna dla naszej firmy, czystoś ć - 5. Biorą c pod uwagę , ż e ekipa był a ż eń ska, co oznacza, ż e ​ ​ wszyscy widzą wszystko, zauważ ają - nie był o ż adnych uwag. Powodzenia we wszystkim!
ресторан - время обеда администратор ресторана Влад - очень качественно выполняет свою работу детский релакс в бассейне чаепитие у бассейна


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece

Отель расположен в спокойном месте города Губа, в получасе езды от железнодорожного вокзала Хачмаз. К услугам гостей 2 ресторана, 2 бассейна, спа-салон и оздоровительный центр, развлечения для взрослых и детей. Отель прекрасно подойдёт для отдыха всей семьёй.

Lokalizacja 30 минут езды от железнодорожного вокзала Хачмаз. 190 км от международного аэропорта имени Гейдара Алиева.
W hotelu

2 ресторана, где подаются блюда интернациональной и азербайджанской кухни.

Круглосуточная стойка регистрации, услуги консьержа, услуги по продаже билетов, доставка еды и напитков в номер.

 • restauracja
 • kawiarnia/bar
 • otwarty basen
 • kryty basen
 • parking  FREE 
 • wypożyczalnia samochodów
 • bezpieczny
 • darmowe wi-fi
 • pranie
 • pokoje dla niepalących
 • transfer na/z lotniska
Dla dzieci
 • plac zabaw
Rozrywka i sport Квадроциклы, пейнтбол. Зоопарк. Канатная дорога.
 • Spa lub centrum odnowy biologicznej
 • sauna/łaźnia/łaźnia turecka
 • bilard
 • tenis stołowy
 • siatkówka
 • boisko do koszykówki
 • boisko do piłki nożnej
 • siłownia
Opis pokoi

Номера Стандарт, Полулюкс, Сьют, Коттедж.

W pokojach

Телевизор с плоским экраном, спутниковое телевидение, кондиционер, мини-бар, Wi-Fi, телефон, фен.

Adres Murtuza Muxtarov 5, 1006 Губа, Азербайджан
Telefony: (+994 12) 492 50 20
Stronie internetowej: Cennet Bagi Hotel
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд, настольный теннис, волейбол, баскетбол, футбол. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.