Holiday Inn Surfers Paradise 4*– Opinie

1
Ocena 9.010
na podstawie
1 opinie
9.0 Numer
9.0 Usługa
9.0 Czystość
9.0 Odżywianie
9.0 Infrastruktura
Hotel położony jest w samym sercu Surfers Paradise. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, kawiarni, sklepów, klubów nocnych itp. Hotel został odnowiony w 2007 roku i oferuje nowoczesne udogodnienia oraz żywą, dynamiczną atmosferę. Wszystkie przestronne pokoje zostały odnowione, aby połączyć elegancję, komfort i styl.Więcej →
аватар miladyKET
 •  podróżował 9 lat wstecz
Ocena 9.0
Gold Coast to wspaniał e miejsce-kurort w Australii nad Oceanem Spokojnym. Lotnisko Brisbane znajduje się okoł o godziny jazdy od hotelu. Podzielony na trzy duż e kurorty na Zł otym Wybrzeż u, ten 18-pię trowy hotel poł oż ony jest w centrum Surfar's Paradise, któ ry mó wi sam za siebie - raj dla surferó w. … Już ▾ Gold Coast to wspaniał e miejsce-kurort w Australii nad Oceanem Spokojnym. Lotnisko Brisbane znajduje się okoł o godziny jazdy od hotelu. Podzielony na trzy duż e kurorty na Zł otym Wybrzeż u, ten 18-pię trowy hotel poł oż ony jest w centrum Surfar's Paradise, któ ry mó wi sam za siebie - raj dla surferó w. Bardzo dobrze poł oż ony: chociaż nie w pierwszej linii, ale 100 metró w od oceanu. Bardzo blisko ulice handlowe z ł adnymi sklepami, wieloma kawiarniami i barami. W niewielkiej odległ oś ci przystanki komunikacji miejskiej na wycieczkę do centrum.
Hotel jest nowoczesny, zadbany, z salą fitness i basenami. Pokó j zwyczajny, doś ć przestronny, mieliś my boczny widok na ocean. Obsł uga jest bardzo pomocna, wszystko opowie i pokaż e, trzeba tylko trochę znać angielski. Wzię liś my tylko ś niadanie, bardzo dobry bufet, jest nawet menu dla dzieci
Ogó lnie w okolicy są tylko hotele, każ dy ma wspó lną plaż ę po drugiej stronie ulicy. Przyjdź , poł ó ż rę cznik i opalaj się . Leż aki i parasole nie są tam akceptowane, tyle wolnego miejsca, ile chcesz. Najważ niejsze jest, aby znać miarę , sł oń ce jest niezwykle okrutne. Moż esz pł ywać w miejscach ograniczonych zielonymi flagami, gdzie dla Twojego bezpieczeń stwa przy wież y siedzi ratownik. Ką piel ró wnież ró ż ni się od zwykł ej. Wchodzisz do wody, ł apiesz falę , skaczesz dla zabawy, ale pł ywanie jest po prostu nierealne.
W cią gu pię ciu niepeł nych dni naszych wakacji odwiedziliś my:
1. Park zwierzą t Currumbin. Wyglą da jak zoo - jedź pocią giem po terenie i wysiadaj na ró ż nych przystankach. Wiele zwierzą t z Australii jest reprezentowanych, duż y obszar parku, oglą dał pokaz tubylcó w. Fajne miejsce na spacer, ciekawe i blisko.
2. Park rozrywki Dreamworld - niedaleko pojechaliś my autobusem. Atrakcji jest wiele, jest park wodny (nie zdą ż yliś my go odwiedzić w jeden dzień ), mał e zoo z rzadkimi zwierzę tami.
3. Wycieczka safari na Stradbroke Island - jedną z najwię kszych subtropikalnych piaszczystych wysp w Australii. Na wyspę dostaniesz się promem przez cieś ninę , podró ż ujesz trudnymi drogami, widzisz egzotyczne drzewa, koale i kangury na wolnoś ci, ż ó ł wie morskie i wieloryby, pł ywasz w oceanie na niekoń czą cych się bezludnych plaż ach. Tutaj ocean jest trochę inny, moż na pł ywać . Odbyliś my tę wycieczkę jako czę ś ć grupy angloję zycznej, co znacznie obniż ył o nasze wydatki, tutaj nie trzeba duż o rozumieć .
Nasza wycieczka odbył a się na przeł omie lutego i marca, pogoda był a super! Oczywiś cie nie ma sensu lecieć tak daleko tylko ze wzglę du na wakacje na plaż y, sama podró ż jest bardzo dł uga i droga. Zł ote Wybrzeż e był o naszym ostatecznym celem, relaksują cą przerwą po podró ż y do wspaniał ej bajki. Chcę tam pó jś ć jeszcze raz!
Вид из номера Вид из номера На балкон все время прилетали Парк развлечений Аттракцион На острове- коричневое озеро (лечит).


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI

Отель расположен в самом сердце Surfers Paradise (Рай для Серферов). Рядом находится множество ресторанов, кафе, магазинов, ночных клубов и т.д. Отель был отреставрирован в 2007 году, и предлагает гостям современные удобства и живую динамичную атмосферу. Все просторные номера были заново обставлены, и сочетают элегантность, комфорт и стиль.

Lokalizacja 26 км от аэропорта Кулангатта, в развлекательном центре города
W hotelu

1 ресторан, 1 бар, обслуживание в номерах (room service) 24 часа, прачечная, химчистка, парковка автомобилей, аренда автомобилей, бизнес-центр, конференц-залы, бальные залы, обмен валюты, услуги няни (по запросу), видео прокат, тренажерный зал, открытый бассейн, спа-центр, теннисные корты

Opis pokoi

в отеле 404 номера, в т.ч. 18 номеров категории Suite

W pokojach

индивидуальный кондиционер, спутниковое и кабельное телевидение, бесплатные газеты, сейф, телефон, утюг и гладильная доска, ванная комната, душ и фен, мини-бар, набор для приготовления чая и кофе, доступ в Интернет

FAQ