OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Najgorsza agencja turystyczna. Po prostu nie ma słów. Rasa za grosze i nie mała. Wycieczek w nich nie kupuję w każdej chwili, drożej u dziewczynek, nie słyszę ich o polisach ubezpieczeniowych i tak dalej. ROZWOD!!! Hami! nie przejmuj się arogancką kłótnią. →
Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność Natalii, dyrektor biura podróży „Robinson” za wspaniałe wakacje spędzone w raju w Turcji, hotelu UTOPIYA WORLD. Natalia uparła się na ten hotel i nie żałowaliśmy ani trochę relaksując się w tym cudownym miejscu. →
Ja, matka ucznia szkoły podstawowej, osobiście uczestniczyłam w dniu zdrowia, który zorganizowało dla nas biuro podróży Zaporoże Vesta-Travel. Vesta-Travel jest monopolistą w zakresie zabierania dzieci na dzień zdrowia na wyspę Khortitsa. Obiekt znajduje się na polanie w pobliżu muzeum. →
Dość długo korzystałem z usług TUI, wcześniej w innym mieście miałem wspaniałego operatora. Ale to było kilka lat temu. Złożyłem podanie tutaj, w Kijowie, do oddziału Goloseevsky TUI (Kijów, 96, 40. rocznica Alei Październikowej) - i to wszystko! Brak usług, brak informacji, NIE! Kompletne szaleństwo!!! Detale: Zadzwoniłem do działu TUI, rozmawiałem ze specjalistą (który jest obecnie poza krajem). →
Firma działa bardzo dobrze i spokojnie. A co najważniejsze, dostarczają prawdziwych informacji. →
Przeszedłem obok, spojrzałem w światło i .... W przybliżeniu to była znajomość z biurem podróży Wonder World i jego dyrektor Natalią, która trwa od 4 lat. W tym czasie z jej lekką ręką zwiedziłam Turcję (Hotel Amos, Marmaris), Zakarpacie, Krym i nigdy nie żałowałam, że się do niej zwróciłam, bo profesjonalizm, umiejętność znalezienia interesujących klienta informacji i zasugerowania właściwego wyboru to główne priorytety, według obsługiwanych przez biuro podróży. →
Polecieliśmy do Hurghady, na całym lotnisku widać ślady anex tour operatora - mój mąż i ja byliśmy zachwyceni: "To fajny operator!" Ale na tym skończyła się nasza radość - już nigdy nie widzieliśmy żadnego z przedstawicieli zaborów. Czas wracać do domu, więc gdyby nie obsługa hotelu, w którym odpoczywaliśmy, prawdopodobnie zarezerwowalibyśmy transfer za własne pieniądze. →
Wybraliśmy go, ponieważ jest blisko domu. Negatywne doświadczenie, nie wrócę i nie polecam rodzinie. Poprowadziła nas menadżerka Ekaterina. Mój mąż i ja wybraliśmy wycieczkę do Grecji za pośrednictwem touroperatora TPG. Współpraca nie poszła gładko. Zacznę w kolejności. →
dzięki kierownikowi Cyrylowi, który był bardzo uważny i z wielką cierpliwością do wszystkich naszych pragnień i oczekiwań z nadchodzących (jeszcze wtedy) wakacji, podszedł do organizacji naszych wakacji bardzo profesjonalnie, było wiele opcji, pomógł w wyborze , miło jest szanować swoich klientów . →
Pociągi do Jaremchy i Bukowela - 10 godzin w autobusie, 2 godziny poza nim. Wszystko, co widzieliśmy w Jaremczach, to targ z pamiątkami, nie było zwiedzania miasta, chociaż było to reklamowane. 15 minut na szczycie góry Bukovel nie usprawiedliwia tak długiej podróży. Poza tym po prostu nie ma tam nic do zobaczenia, bo platformy panoramiczne nie dają możliwości zwiedzania okolicy. →