OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dużo podróżowaliśmy wcześniej z różnymi agencjami, ale nigdy nie widzieliśmy nigdzie tak okropnej usługi. Początkowo chcieliśmy pojechać do Tanzanii, zaproponowano nam kilka opcji i wybraliśmy jedną z nich. Kilka dni później poinformowano nas, że nie mogą nam zaoferować wycieczki w takiej cenie i musimy dopłacić lub wybrać inny kraj. →
Od 4 lat (przynajmniej) współpracujemy z biurem podróży "Imagin Travel". kapryśne, uwierz mi))) Wszystkie nasze wyjazdy były zorganizowane bardzo wysokiej jakości, nie było żadnych problemów w procesie. Pojechaliśmy do Egiptu i Turcja i Europa.Ale najprzyjemniejsze wspomnienia mieliśmy z Turcji, bo to był nasz mąż i miesiąc miodowy (wcześniej ani ja, ani on nie byliśmy w Turcji, a oni chcieli tam pojechać). →
Zapłacono, szybko wysłano, odpowiedziałem na wszystkie pytania. Wszystko w porządku. →
Mój przyjaciel i ja wybraliśmy się na wycieczkę krajoznawczą do Grecji-Aten. Wycieczka weekendowa, że tak powiem. Wszystko było dobrze zorganizowane. Lecieliśmy przez Rumunię. Cena była bardzo rozsądna. Nasze wizy dostaliśmy bez żadnych problemów. Dali mult 45/90 Kraj jest bardzo piękny, zwłaszcza te wszystkie ruiny. →
Wszystko idealnie →
Wybraliśmy tę firmę, ponieważ nie było innych, kiedy przyjechaliśmy do Egiptu, normalnie nas spotkali i zabrali do hotelu, a zaczęło się, od 8:30 do 10:00 nawet nie zwracali na nas uwagi, chcieli pić wodę - powiedzieli za $, gdy następnego dnia na spotkaniu zaczęli dawać nam wycieczki, odmówiliśmy i zaczęło się jeszcze "fajniej" - perełki chamstwa ze wszystkich stron, sami pobiegli zrobić kserokopię paszportów, oni sami dowiedzieli się o jakichkolwiek informacjach, a najważniejszą rzeczą jest - ich komunikacja - tylko fałszywe maki i tak dalej. →
Kupiliśmy wycieczkę na rafę faraana w Egipcie za 1070 $ w 10 dni, po przyjeździe okazało się, że hotel nie działa w połowie drogi. stoi na poziomie Hiltona i wielki urok. Tak się nigdy nie zdarzyło, w Egipcie 9 razy dziesiąty się nie stanie i nie będę miał więcej interesów z tą firmą. →
odpoczęliśmy dobrze, ale przewodnik był bardzo zły, mieliśmy Ahmeda w ogóle spotkanie trwało 2 godziny, narzucił swoją opinię i chęć wykupienia wycieczki, skoro procent jest dla niego jasny, z wyjątkiem wycieczek, które robi nic nie wiem mówi idź zapytaj w recepcji przeczytaj →
Na początku była po prostu chęć na narty, zwykle robią to z wyprzedzeniem i z góry, ale w rzeczywistości zdarzyło nam się, że śnieg pada i nie jeździmy na nartach. Cóż, jak mówią, google jest po pomoc.Zdecydowaliśmy się po raz pierwszy odwiedzić narty Andorę. →
To nie pierwszy raz, kiedy Arriva pomaga dobrze wypocząć na morzu. Proces wyboru wycieczki i rejestracji dokumentów jest niezwykle szybki (zamówienie, opłacenie, przesłanie wszystkich dokumentów na mydło) Następnym razem nawet nie pójdę do biura. Pracownicy kochają swoją pracę i robią wszystko profesjonalnie. →