OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wszystko jest skoordynowane i szybkie. Urlop był fantastyczny, wszystko przemyślane w najmniejszym szczególe. Dobrze zrobione przewodniki. Responsywny i elegancki. A co najważniejsze, wszystko jest jasne i konkretne. →
Dziękuję wszystkim, którzy wybrali moją rodzinę na wycieczkę do Turcji. Słyszałem wiele dobrych rzeczy o tej firmie, jedyne, czego wcześniej do nich nie doszedłem, bo jeden z moich znajomych powiedział mi, że jest to firma bardzo rzetelna, ale droga. zaręczony. Ale po ostatniej nieudanej podróży do Egiptu z drugiej firmy - Myślę, że to kłamstwo mi wystarczy, pójdę i zobaczę, co jest w tej Aleksandrze! Byliśmy w Hotelu Venice5*. →
Odwołałem wycieczkę. W poniedziałek poprosił o zwrot pieniędzy. Menedżer Daria powiedział, że przyjdzie we wtorek. Zanim poszedłem do biura, zadzwoniłem do nich, aby upewnić się, że nie pójdę tylko do biura i do domu, odpowiedziała kierownik Alina, powiedziała, że powie Darii, żeby oddzwoniła. →
O jednodniowej trasie „Deruniv Festival” Powiem zwięźle: 1. INFORMACJE - wyślij plan uzupełnienia skóry na E-MAIL; 2. Skuteczność reakcji: telefonowanie do firmy po zakończeniu pracy, automatyczne powiadomienie przed wezwaniem w godzinach pracy. Następnego dnia około 10-02 oddzwoniłem do przedstawiciela firmy i fachowo opowiedziałem o wycieczce, wynagrodzeniu, transporcie. →
Gdy nagle pojawił się tydzień wakacji, od razu udaliśmy się do biura podróży bez wychodzenia z kasy) i na początku sierpnia 2017 wyjechaliśmy z biletem do bułgarskiego kurortu o romantycznej nazwie Św. Konstantyn i Elena. Ostatni raz mój mąż był w Bułgarii w dzieciństwie, nigdy nie byłem. →
Kiedyś to biuro sprzedało nam normalny hotel za odpowiednie pieniądze. Drugi raz był drogi i zadowalający. Za trzecim razem jest drożej niż mogłoby być i były problemy z transferem i przewodnikiem, ale sami wybraliśmy hotel - więc hotel jest dobry, chociaż mogliśmy go wziąć taniej, jak się później dowiedzieliśmy. →
Dzień dobry. Chcę zostawić swoją recenzję i mam nadzieję, że nie pozostanie bez uwagi !!! Bardzo rozczarowany pracą firmy, zwłaszcza przewodniczki Marii. Skoro przewodnik pozwala sobie na takie zachowanie, myślę, że to przeoczenie, kto jest za to odpowiedzialny. Wczoraj wróciliśmy z hotelu Armonia 5* w Bodrum w Turcji. →
Hasło: „Sprawmy, aby Twoje wakacje były niezapomniane” w pełni się usprawiedliwia.. KOSZMARY nie są zapomniane. Jeśli firma współpracuje z takimi liniami lotniczymi jak ANDA, to nie oczekuj od niej przyzwoitości!!! Wylewając się z Kijowa, samolot był opóźniony o cztery godziny, a po powrocie. →
Po przybyciu do Larnaki wsadzono nas do autobusu. Dwoje dorosłych i małe dziecko. Następnie siedzieliśmy w autobusie przez ponad godzinę, czekając na turystów z innych lotów o różnych godzinach przylotu. Już na lotnisku powiedziano nam, że w naszym hotelu nie ma pokoi. Obiecali wysyłkę następnego dnia. →
Niezły operator. Sama wycieczka jest dobrze zorganizowana, bez zadawania pytań. Przedstawiciel w hotelu wykonał świetną robotę. Ale oto wycieczki - zabrali kanion "Dahab", quady i tak dalej - standardowy zestaw. Zamiast obiecanego wygodnego jeepa - sfatygowanego land cruisera z ławeczkami z tyłu, gdzie kolana są wyżej niż głowa, nie można wyprostować nóg - i tak przez 1,5 godziny w jedną stronę. →