OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Już drugi rok odpoczywamy z biurem podróży Mansana. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i szybkości załatwiania formalności. We wrześniu 2017 odpoczywaliśmy w Egipcie, manager Marina pomogła mi wybrać hotel i jestem bardzo zadowolona z jej pracy, profesjonalna, miła obsługa, szybkie odpowiedzi na wszystkie pytania. →
Podróżował z Gal Cruise do Izraela na Nowy Rok. Wspaniałe doświadczenie!!! Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie za zorganizowanie programu. W rzeczywistości było jeszcze więcej wizyt niż w programie. A bonusy są zawsze fajne :) Hotele wybrane przez operatora są wspaniałe, to jest wtedy, gdy jakość przewyższa koszt. →
„Nowe Horyzonty” najlepszym partnerem w podróży! Anno, Valeria, kolejne wielkie podziękowania za wspaniałe wakacje! Twoja umiejętność zrozumienia pragnień, wyboru wycieczki i zorganizowania wycieczki sprawia, że reszta jest cudowna. Jesteśmy zachwyceni. Najlepsze życzenia dla Ciebie!. →
W Bodrum pod koniec lipca po raz pierwszy odpoczywaliśmy, hotel vogue bodrum dał wiele miłych wspomnień. Dla rodzin z dziećmi lub po prostu dla par to super miejsce) baseny przyzwoite, w pobliżu las sosnowy, centrum spa, aquapark, klub dla dzieci. Plaże są dwie, więc miejsca dla wszystkich starczy i jest możliwość plażowania w ciszy. →
Witam Nazywam się Aleksander Gorbulin, chcę wszystkich ostrzec!! nie ufaj tym złodziejom!! Od trzech lat staram się o zwrot pieniędzy, które zapłaciłem za pracę w Norwegii! I w końcu został bez pracy i bez pieniędzy !! Zwłaszcza nie widzicie błagań złodzieja Jurija Waszczenki →
Mój mąż i ja pojechaliśmy do Hiszpanii na naszą rocznicę ślubu. My wybraliśmy 4-gwiazdkowy hotel przez długi czas, ale nie odważyliśmy się i skusiło nas 5-gwiazdkowe Monterrey. W Coral Travel jest deklarowany jako hotel spa, który tylko ozdobił naszą wycieczkę) Piękny ogród, baseny, Morze Śródziemne sprzyjają romantyzmowi! Spędziliśmy wspaniałe wakacje, aw dniu wakacji administracja hotelu wręczyła do pokoju szampana i owoce. →
Trasa została nazwana „Nasz piękny weekend”, która obejmuje wizytę w Krakowie, Pradze, Wiedniu i Budapeszcie. Nigdy nie widziałem straszniejszego zespołu towarzyszącego niż Olga Kostrytska. W ogóle nie może mówić - ciągle żuła gumę i opowiadała nam o "pięknym weekendzie" kilka razy to samo, a język był niepiśmienny: "sami tam dotrzemy", "wręcz przeciwnie" Strauss zadzwonił do Strusia . →
Wybraliśmy tę firmę turystyczną przypadkiem i byliśmy bardzo zadowoleni! został wydany szybko. Dostaliśmy odpoczynek, którego oczekiwaliśmy. Wielkie podziękowania dla kierownika Vika! Kto chce uzyskać komfortowy pobyt, TU! Pracują tu prawdziwi profesjonaliści! →
Przed przedpłatą wszystko było super, znaleźli dla mnie wycieczkę za jedyne 822 euro na 10 nocy. Po przedpłacie najpierw okazało się, że do przelewu potrzeba jeszcze 139 euro, potem ten numer w ogóle nie był dostępny, był jeszcze jeden za już 950 euro i również bez przelewu. →
Mój mąż i ja lecimy do Grecji tylko z Pegas Touristik - w tym roku (07.08.2017) powtórzyliśmy wyjazd na Kretę, zabraliśmy ze sobą naszego synka. Największym plusem dla nas są najkorzystniejsze ceny na wakacje. Dokumenty są gromadzone, wszystko jest porządnie przygotowane, nawet się tym nie przejmujesz. →