OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Chciałem pojechać do Hiszpanii, myślę, że nie powinno być problemów (byłem w Czechach, Szwajcarii. Dyrektor firmy). Zwróciłem się do Tourpartner o wizę. Pomogli tak bardzo, że ambasada odmówiła z powodu: „rezerwacja hotelu nie została potwierdzona). Zadzwoniłem do firmy, nie przyznają się do winy, ale proponują ponowne złożenie dokumentów za darmo! ale po co ??? Towarzystwu Ochrony Konsumentów, nie znaleziono ich (Zmyły . →
Cała rodzina korzysta z usług i zawsze była zadowolona. →
Piorą pieniądze, a najprzyjemniejsze jest to, że to nie pierwszy raz, kiedy odbyliśmy różne wycieczki z Natalią. Jej umowa okazuje się w żaden sposób nie chronić kupującego, on tylko na pokaz, nie spełnia określonych tam warunków. Rzuciłem to za pieniądze, a raczej „wyprałem” pieniądze dla siebie za to, że otrzymaliśmy zupełnie inny poziom, za który zapłaciliśmy. →
Ta firma została wybrana na podstawie opinii turystów. Operatorzy - dobra robota: szybko podnieśli to, czego chciałem. Zajęli się całą papierkową robotą i wyjaśnili wszystkie szczegóły, które mnie niepokoiły. Szanuję pracę profesjonalistów. Anastasia, SUN, mam wiele wrażeń z trasy, którą poleciłeś. →
Dobry wieczór wszystkim. Do Turcji polecieliśmy pod koniec września 2017 roku. Długo zastanawiałem się, czy napisać recenzję, czy nie, ale mimo to postanowiłem zostawić swoją opinię o tej firmie. Pojechaliśmy do hotelu Side Premium 5* lub stara nazwa hotelu: „Oz Hotel Side Premium Hotel 5*”. →
Anek nie pamiętał niczego specjalnego. Jednak polecieli normalnie (Azur), spotkali się na lotnisku, wypełnili dokumenty, zawieźli do hotelu. jechać do Jerozolimy czy popływać w batyskafie, zauważalnie obojętny na mnie, a na mnie jakoś na bębnie (przepraszam za mój francuski!). pociąg był bardzo zmęczony i spieszył się. →
Podobała mi się praca kierownika, prawdopodobnie zgłoszę się ponownie. polecam →
Zwróciliśmy się do przedstawicielstwa agencji z banalnych powodów - znajduje się ono dosłownie w sąsiednim domu i nasi znajomi bardzo dobrze o tym mówili... Menadżerowie pracowali 5+ - odpoczywaliśmy w hotelu, który nam odpowiadał pod każdym względem, w bardzo przyjemnej cenie iw dogodnym dla nas terminie. →
Wszystkim to się podobało →
Kupiliśmy bilety z Tez Tour za pośrednictwem firmy pośredniczącej. Reszta mi się podobała. Wycieczki (aż 5) kupione od przewodnika o imieniu Motaz. Ceny są nieco wyższe niż inne, ale ze względów bezpieczeństwa podróżowaliśmy tylko z tym biurem podróży. Jeśli przeanalizujemy wszystkie wycieczki, to z całej listy polecamy Luksor i El Gounę. →